TOP to profesjonalny dystrybutor komponentów elektronicznych w Chinach.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie, od modułów komunikacyjnych, anten, PCB, PCBA i wszystkich komponentów do PCB Bom.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

TOP Electronic Industry Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny TOP Electronic Industry Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny TOP Electronic Industry Co., Ltd. Certyfikaty
Doskonały produkt, dobra jakość, konkurencyjna cena, profesjonalna obsługa, z 10-letnią współpracą, teraz stajemy się dobrymi przyjaciółmi.

—— Ronald z Boilvii

Jest bardzo miło znaleźć TOP jako naszego partnera w Chinach, tutaj możemy uzyskać najlepszy produkt i usługę, zawsze stawiają klienta na pierwszym miejscu.

—— Carlos - z Argentyny

Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich twoich usług. To naprawdę dobry zespół! dzięki kompleksowej ofercie rozwiązań pomóż nam zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy

—— Giancarlo - z Włoch

Im Online Czat teraz
1 2 3
TOP Electronic Industry Co., Ltd. TOP Electronic Industry Co., Ltd. TOP Electronic Industry Co., Ltd.

linia produkcyjna

Maszyna

1
TOP Electronic Industry Co., Ltd.

1
TOP Electronic Industry Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Założona w 2006 r. Firma TOP Electronics Industry Co., LTD zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług PCB i PCBA klientom na całym świecie.

  Nasza fabryka znajduje się w Shen Zhen City, w prowincji Guangdong w Chinach, która ma nowoczesną fabrykę o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych, zupełnie nowy sprzęt.

  Nasza miesięczna wydajność fabryki wynosi 900 000 stóp kwadratowych i jest w stanie wyprodukować ponad 1000 odmian prototypów.

  Produkty PCB produkowane przez naszą fabrykę znalazły szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak urządzenia przemysłowe i medyczne, motoryzacja, telekomunikacja, elektronika użytkowa.

  Nasza fabryka specjalizuje się w produkcji dwustronnych i wielowarstwowych płytek drukowanych o dużej objętości i małej objętości, metalowych (aluminiowych) płytach PCB i FPC.

  Szybka kolej to kolejna specjalność naszej fabryki. Dostarczamy prototypy prototypów i płyt o niskiej objętości z najszybszym czasem realizacji w 24 godziny dla 2 warstw, 48 godzin dla 4 warstw.

  Poprzez ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością nasza fabryka otrzymuje certyfikaty UL, ISO 9001: 2008, TS16949 i zapewnia produkty zgodne z RoHS.

  Nasza firma dąży do zapewnienia wyższej jakości produktów i usług, aby zadowolić klientów.

  Mamy nadzieję, że wybierzesz TOP jako swojego cennego dostawcę.

  Z niecierpliwością czekamy na pomyślną przyszłość!

 • OEM / ODM
  Zawsze stosujemy się do "samodoskonalenia, ciągłego doskonalenia i ciągłego doskonalenia" jako ducha przedsiębiorczości, z "produkować w 100% zadowolonych z produktów, w 100% zaspokajać potrzeby klientów" jako politykę przedsiębiorstwa, z "jakością dąży dla przetrwania, reputacja dąży do rozwoju, najpierw klient, uprzejma obsługa "jako zasada zarządzania, nieustannie oferować na rynku produkty i usługi wysokiej jakości o wysokiej jakości.

  W procesie rozwoju zdobyliśmy zaufanie i wsparcie ze strony klientów i przyjaciół z różnych środowisk, tak jak tutaj, pragnę wyrazić nasze podziękowania wszystkim opiekunom i wsparciem dla klientów i przyjaciół Sinofast.

  Projektowanie produkcji:

  Konstrukcja płyty o wysokiej prędkości i częstotliwości, płytka prądowa silna i słaba, D / A i FPC itp., W tym struktura elementów hermetyzujących

  Wybór i miejsce SMT

  Pierwsza krajowa firma ekspresowa SMT, dostawa w ciągu 24 godzin. Nowe maszyny Samsung SMT, dziesięć pieców rozpływowych temperatury.

 • R & D
  1. Potężny zespół badawczo-rozwojowy (opanowany w projektowaniu i dostosowywaniu, co miesiąc otrzyma 2-3 nowe modele, aby zaspokoić Twoje różne potrzeby)
  2. Perfekcyjny system posprzedażowy
  3. Ścisłe testy jakości
  4. Bogate doświadczenia współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi.
  5. Konkurencyjna cena

  Do przystąpienia mają zastosowanie nowe kryteria kwalifikacyjne:

  1, poprzez [TOP] marki, aby w pełni zrozumieć, są gotowi inwestować długoterminowo [TOP] przyczyny i dążenia do wspólnego rozwoju;
  2, z pewną zdolnością zarządzania i siłą finansową osoby lub firmy;
  3, gotowy w regionie [TOP określa zakup rdzenia dealera;
  4, rzetelny i godny zaufania, chętny do sprzedaży pełnej gamy produktów [KHD];
  5, nie sprzedawać podrobionych produktów, nie dumping, a nie centrum badawczo-rozwojowe, nie zakłócają zamówienia sprzedaży;
  6, zgodnie z [TOP] wymaga dobrej obsługi przedsprzedażnej i obsługi posprzedażnej, konserwacji obrazu.

Szczegóły kontaktu
TOP Electronic Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Natasha

Tel: 86-13723770752

Faks: 86-755-82815220

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)